تشریح پروژه های در دست بهره برداری دانشگاه همزمان با سفر مقام محترم وزارت به استان کرمانشاه از سوی مدیریت نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی دانشگاه، دکتر شیرزادیان

تشریح پروژه های در دست بهره برداری دانشگاه همزمان با سفر مقام محترم وزارت به استان 
کرمانشاه از سوی مدیریت نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی دانشگاه
دکترشیرزادیان مدیر نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی دانشگاه درگفت وگو با 
روابط عمومی دانشگاه به تشریح جزئیات پروژه های مذکور در حوزه تجهیزات پزشکی به 
شرح ذیل پرد اخت :
 1) افتتاح و بهره برداری بیمارستان 64 تختخوابی شهرستان صحنه با اعتباری بالغ بر 12 
میلیارد تومان
2)افتتاح و بهره برداری بخش رادیوتراپی مرکز آموزشی درمانی امام رضا )ع( با اعتباری 
بالغ بر 10 میلیارد تومان
3) بهره برداری از دستگاه جدید آنژیوگرافی مرکز آموزشی درمانی امام علی )ع( با اعتباری 
بالغ بر 7 میلیارد تومان
4) افتتاح و بهره برداری فاز جدید مرکز آموزشی درمانی امام خمینی )ره( اسلام آباد غرب با 
ظرفیت 126 تخت و اعتباری نزدیک به 42 میلیارد تومان
5) افتتاح وبهره برداری مجموعه معظم اتاق عمل های ) هفت اتاق عمل مجهز ( مرکز 
آموزشی درمانی طالقانی بااعتباری بالغ بر 12میلیارد تومان
مدیر نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات دانشگاه در ادامه افزود، علاوه بر پروژه های 
فوق الاشاره پروژه های متعدد دیگری همزمان با سفر وزیر محترم بهداشت درمان وآموزش 
پزشکی در حوزه های دیگر به بهره برداری خواهد رسید.
ایشان این دستآوردهای بزرگ را به مردم شریف و مسئولین استان و دانشگاه علوم پزشکی 
تبریک و تهنیت گفت و از تمامی عزیزانی که در زمینه بهره برداری از پروژه های مذکور 
تلاش کرده اند صمیمانه تشکر و قدردانی نمود.

 

 


تعویض دستگاه سی تی اسکن معیوب شهرستان جوانرود با یک دستگاه جدید و مدرن

معاوضه دستگاه  سی تی اسکن معیوب  شهرستان جوانرود با دستگاه جدید

 

با تلاش و مجاهدت فرزندان صدیق دانشگاه، معاونت غذاودارو، مدیریت نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی و اداره بازرسی و پاسخگویی به شکایات و حمایت ریاست محترم دانشگاه و نماینده محترم مردم شریف جوانرود در مجلس شورای اسلامی ، بالاخره دستگاه سی تی اسکن معیوب شهرستان جوانرود با یک دستگاه ورژن روز معاوضه گردید. 

این دستآورد را به همکاران زحمتکش مدیریت نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی دانشگاه و مردم شریف شهرستان جوانرود صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

بیمارستان دکتر معاون شهرستان صحنه به بهره‌برداری رسید


بیمارستان صحنه

بیمارستان دکتر معاون شهرستان صحنه به بهره‌برداری رسید

دکتر شیرزادیان مدیر نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی دانشگاه این خبر را در مصاحبه با روابط عمومی دانشگاه عنوان کرد و افزود جهت منحصراً تجهیز این بیمارستان نوبنیاد که با ماهها تلاش شبانه روزی حوزه های مختلف و از جمله مدیریت تجهیزات پزشکی دانشگاه و با بالاترین سطح استاندارد انجام پذیرفته، اعتباری نزدیک به چهار میلیارد تومان هزینه گردیده است

ایشان این دستاورد بزرگ را به عموم مردم شهرستان، ریاست و مدیران خدوم دانشگاه تبریک و تهنیت گفت و از نماینده محترم شهرستان و یکایک مسئولین و کارشناسان ذیربط قدردانی نمود.


قطبیت کلان منطقه آمایش ۳ کشور

شیرزادیان

قطبیت کلان منطقه آمایش3 کشور

 کرمانشاه کلان شهری در قلب غرب ایران، با جمعیتی بالغ بر نهصد هزار نفر نهمین شهر پرجمعیت ایران محسوب می گردد. قرار گرفتن این شهر بزرگ در چهارراه محورهای دو گانه شمال به جنوب و خاور به باختر و وجود خطوط مواصلاتی گسترده و بویژه خطوط منتهی به شهرهای مذهبی عراق موقعیت این شهر را بیش از پیش حساس و حتی استراتژیک کرده است. کرمانشاه در عین حال که بزرگترین و پرجمعیت ترین شهر کردنشین ایران می باشد جمعیت کثیری از عزیزان لر و لک و کرد را که خاستگاه آنها استان های لرستان و ایلام و کردستان است در خود جا داده و امروز پس از قرن ها زندگی در کنار یکدیگر آنچنان آمیختگی و در هم تنیدگی بین این اقوام ایجاد شده که تفکیک و جدا سازی آنها از هم امکان ناپذیر است. از طرف دیگر موقعیت و منابع فراوان و متنوع این استان سبب شده است تا همواره در بحث اقتصاد نگاه استان های همجوار به کرمانشاه باشد، طوریکه از زمان سلجوقیان کرمانشاه همواره بعنوان شهر ارشد مناطق کردی انتخاب و تا همین اواخر لقب مرکزیت پنج استان غربی کشور را داشت.

استان کرمانشاه به لحاظ بهداشت و درمان بدون اغراق ممتازترین استان در غرب کشور می باشد و در سطح کشور هم جزء استان های طراز اول می باشد، اینکه سهل است سالانه جمعیت کثیری از کشور عراق برای پیگیری درمان وارد این شهر و استان می شوند و این امر هم نشان از موقعیت برتر استان کرمانشاه دارد. یکی دیگر از دلایل اثبات کننده موقعیت منحصر به فرد استان کرمانشاه در سال 93 و توسط وزارت کشور کلید خورد و طی طبقه بندی جدید این وزارتخانه ایران به پنج منطقه بر حسب عوامل همجواری، جغرافیایی و ویژگی های مشترک تقسیم بندی شد و هر کدام از این مناطق دارای یک دبیرخانه دائمی و شامل دبیرخانه های تهران، اصفهان، تبریز، مشهد و کرمانشاه گردید. کرمانشاه در این تقسیم بندی دبیرخانه دائمی منطقه چهار شده و شامل استان های ؛ایلام،لرستان، همدان، مرکزی و خوزستان می باشد. از طرف دیگر با تصمیم وزارت بهداشت و درمان استان کرمانشاه به عنوان مرکز سلامت غرب کشور معرفی شد، و اندکی بعد این وزارتخانه برای تقویت بیشتر استان های قدرتمند به منظور مرکزیت آنها برای رشد و توسعه استان های همجوارشان اقدام به ایجاد ده کلان منطقه در کشور نمود، و برای هر کلان منطقه یک استان بعنوان قطب تعیین کرده تا رهبری منطقه را به عهده بگیرد. انتخاب کرمانشاه به عنوان قطب منطقه سه کشور نقطه امیدی برای رسیدن استان به جایگاه واقعی خود در کشور بود،  به گونه ای که از آن پس تصمیم های مهم در مورد دانشگاههای منطقه غرب در کرمانشاه گرفته میشد و این استان در حوزه های مختلف از جمله بهداشت، درمان، دارو، غذا، آموزش، پژوهش و هر آنچه که به سلامت مربوط میشد قطب و مرکز غرب کشور یا مرکز کلان منطقه آمایشی 3 بود و ریاست شورای سلامت آن بر عهده ریاست دانشگاه استان کرمانشاه (دکتر کریم) بود. با این تفاسیر به ناگاه خبری حیرت آور و تلخ مبنی بر کنار گذاشتن کرمانشاه از رهبری قطب سه توجه همه را به خود معطوف نمود و جالب اینکه بجای کرمانشاه، استان همدان تعیین گردید. براستی استان همدان کدام مولفه‌ها رو برای احراز این مقام دارد که کرمانشاه فاقد آن است، آیا اینهمه اشتراکات ریشه دار فرهنگی اجتماعی اقتصادی مابین مردم استان کرمانشاه و استان های همجوارش کفایت نمیکند که این مرکزیت را از آن سلب نکنیم. نکته بسیار مهم دیگر درخواست استان لرستان برای پیوستن به مجموعه قطب سه می باشد که بتازگی مطرح شده است. این را هم بایستی علاوه کنم که اکثر کارشناسان معتقدند که استان همدان به لحاظ فرهنگی و اجتماعی بیشتر م تمایل به استان های مرکزی و قزوین و اینهاست و در طول تاریخ هم نشان دادیم که در تمامی دسته بندی های حکومت ها همیشه استان کرمانشاه مرکزیت داشته و استان های ایلام و کردستان و لرستان همواره دور این استان گرد آمده اند، و اگر در زمینه ای کم و کاستی هست بایستی جهت رفع آن اقدام کرد نه اینکه مرکزیت را از آن سلب کنید، این اقدام نه تنها چاره مشکل نیست بلکه بزودی شاهد ایجاد مشکلاتی بمراتب بزرگتر خواهیم بود. 

 استان کرمانشاه که در کارنامه بهداشت و درمان خود ریاست انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی غرب کشور را هم دارد و در طول شبانه روز جمعیت کثیری از دیگر استان های همجوارش و از کشور عراق را پوشش می دهد حالیه پس از اینهمه تلاش و زحمت چرا بایستی چنین برخوردی با آن بشود؟! بخش اعظم کارشناسان حوزه درمان بر این عقیده اند که بهترین و موثرترین دسته بندی در این زمینه همانا تشکیل و تاسیس قطبی مرکب از استان های کرمانشاه، ایلام، لرستان و کردستان به زعامت و رهبری استان کرمانشاه می باشد و انتظار می‌رود مسئولین امر با در نظر گرفتن همه جوانب این مهم را عملی نمایند. 

 

 

انتشار کتابچه تشریح عملکرد مدیریت تجهیزات پزشکی

 

دکتر شیرزادیان مدیراداره نظارت و ارزیابی تجهیزات پزشکی دانشگاه طی سخنانی خبر از انتشار قریب الوقوع کتابچه مصوری با موضوع عملکرد، اقدامات، دستآوردها،مشکلات و اهداف اداره مطبوعش را داد.ایشان یکی از مهمترین و اصلی ترین وظایف هر مدیری را ارائه گزارش عملکرد دانست و عنوان نمود قصد دارد کارنامه کاری تجهیزات پزشکی دانشگاه را در زمان مدیریتش به دقت و با آمار و ارقام ارائه نماید.

    

 

 

 

سفر وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به استان کرمانشاه

 

مدیران غذاودارو


انجمن صنفی متخصصین تجهیزات پزشکی

تشریح عملکرد مدیریت تجهیزات پزشکی دانشگاه در خصوص خدمت رسانی به مراکز درمانی مناطق زلزله زده

دکتر شیرزادیان 

دکتر تورج شیرزادیان مدیر نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی دانشگاه طی مصاحبه ای با خبرگزاری ایسنا به شرح عملکرد مدیریت تحت مسئولیتش در خصوص خدمت رسانی به مناطق زلزله زده پرداخت:

ایشان درابتدا ضمن اظهار تاسف شدید ازوقوع این حادثه به بازماندگان آن تسلیت و از پروردگار برای ایشان صبر و تحمل مسئلت نمود. دکتر شیرزادیان اقدامات انجام شده را در چند بخش اصلی تفکیک وتشریح نمود:

- ارسال سریع احتیاجات مراکز درمانی: به جهت آسیب دیدگی و تخریب بیمارستان های سرپل ذهاب و اسلام آبادغرب و همینطور مراکز (بستر درمان) ثلاث باباجانی و دالاهو بسیاری از تجهیزات پزشکی این مراکز با صدمات جدی مواجه گردید، همچنین در راستای ارائه خدمات تشخیصی و درمانی به ایشان ضمن برآورد تقریبی میزان خسارات و نیازمندی های مراکز مذکور، نسبت به ارسال چند محموله کالای تجهیزات و ملزومات پزشکی اقدام گردید.


- همزمان با اقدام فوق، کارشناسان مدیریت تجهیزات پزشکی بهمراکز زلزله زده اعزام گردیده تا ضمن تهیه  گزارش دقیقی از خسارات وارده، نیازمندی های مراکز درمانی مذکور را بصورت تخصصی تهیه و جهت تامین به حوزه معاونت غذاودارو ارسال نمایند. تاکید گردید این لیست ها هر دوازده ساعت یکبار بازنگری و به روز گردد.

- تشکیل کمیته ای از کارشناسان مدیریت برای ارتباط با شرکت های تولیدی و بازرگانی حوزه تجهیزات و ملزومات پزشکی بخش خصوصی جهت دریافت اقلام مورد نیاز بصورت اهدائی برای زلزله زدگان و همینطور درخواست حمایت از ادارات و ارگان های دولتی مختلف که در اقدامی کم سابقه حدود چهارده میلیارد تومان انواع تجهیزات و ملزومات اهدائی جذب گردید که برخی از این اقلام عبارتند از: اهداء یک کانکس بزرگ و مجهز، چندین دستگاه سونوگرافی، اکوکاردیوگرافی، رادیولوژی،  نوار قلب،  ماشین بیهوشی،  برانکارد،تخت بیمار و ملزومات مصرفی همچون انواع آتل های ارتوپدی، آنژیوکت، انواع سرنگ، باند و گاز و...

- کمک به رفع نواقص و مشکلات مراکز درمانی اسلام آباد غرب و جوانرود جهت پذیرش مصدومان و افزایش حداکثری خدمات رسانی به زلزله زدگان (لازم به ذکر است خود بیمارستان اسلام آبادغرب دچار آسیب دیدگی جدی شده)

- تخلیه تجهیزات و ملزومات پزشکی  مراکز درمانی آسیب دیده وآمارگیری دقیق، مرمت و راه اندازی مجدد آنها، بویژه ارسال تجهیزات و ملزومات بخش دیالیز بیمارستان سرپل ذهاب به بیمارستان قصرشیرین و افزایش تخت های بخش دیالیز این مرکز درمانی از دو به شش تخت و نیز ارسال چهار تخت دیالیز دیگر از بیمارستان شهداء سرپل ذهاب به بیمارستان در حال آماده سازی بانگر(آلمانی ها)

- از دیگر اقدامات صورت گرفته در این ایام و خصوصا" چند روز نخست وقوع حادثه، تاًمین نیازمندی های واحدهای ارتش، سپاه و حلال احمر مستقر در نقاط زلزله زده بویژه بیمارستان شهداء سرپل ذهاب بود. همچنین تست و راه اندازی بخش های سی تی اسکن ، CSR (استرلیزاسیون) و رادیولوژی بیمارستان آسیب دیده مذکور بود که جهت ارائه خدمات اورژانسی مورد استفاده قرار گیرد.

ایشان خاطر نشان کرد تیم نگهداشت حوزه مدیریت نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی دانشگاه در حال تجهیز و راه اندازی بیمارستان موقت بانگر (آلمانی ها) به منظور خدمات رسانی به مردم شریف شهرستان سرپل ذهاب تا زمان مرمت و راه اندازی بیمارستان آسیب دیده شهداء می باشند.

نصب و راه اندازی سی تی اسکن جدید شهرستان جوانرود

 
دکتر شیرزادیان
 
نصب و راه اندازی سی تی اسکن جدید شهرستان جوانرود
دکتر شیرزادیان مدیر نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی دانشگاه طی گفتگویی با روابط عمومی معاونت غذاودارو دانشگاه گفت:
دستگاه سی تی اسکن 16 اسلایس زیمنس شهرستان جوانرود که چندی پیش تحویل  مسئولین این شهرستان شده بود، با اتمام سرب کوبی این بخش ، نصب و آماده بهره برداری شد.
 هزینه این دستگاه نزدیک به دو میلیارد تومان بوده که چندی پیش با پیگیری های مسولین دانشگاه و نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی دریافت گردید.
افتتاحیه این بخش مهم در روزهای آتی توسط مسولین دانشگاه و استان  انجام خواهد شد. 

آخرین اقدامات انجام شده، دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در حوزه تجهیزات و ملزومات پزشکی در زمین لرزه اخیر

 

جلسه سخنرانی دکتر شیرزادیان

مدیر نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی دانشگاه در گفتگو با روابط عمومی دانشگاه و خبرگزاری تسنیم به تشریح عملکرد حوزه تحت مدیریت خود در حادثه زمین لرزه اخیر پرداخت.ایشان عنوان کرد که کارشناسان مدیریت تجهیزات پزشکی دانشگاه از ابتدای وقوع حادثه، ضمن حضور در مناطق آسیب دیده و ارزیابی امور اقدام به برآورد تجهیزات و ملزومات پزشکی مورد نیاز جهت ارائه خدمات بهداشتی  درمانی به مجروحین نمودند که با پیگیری های بعمل آمده و مساعدتهای مدیر کل تجهیزات پزشکی سازمان غذا و دارو و تیم ایشان، هیئت امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران، مدیریت بودجه معاونت درمان وزارت بهداشت و درمان، دانشگاه های علوم پزشکی کردستان و همدان و نیز شرکت های با اخلاقی همچون شرکت تجهیزات پزشکی پیشرفته(با اهداء یک کانکس بزرگ و مجهز و یک دستگاه سونوگرافی و مقادیر زیادی اقلام مصرفی)، شرکت تجهیزات پزشکی پارس(با اهداء سه دستگاه سونوگرافی)، شرکت فنآوری آزمایشگاهی(با اهداء یک دستگاه ماشین بیهوشی و مقادیر زیادی لوازم مصرفی)، شرکت دستکش حریر(با اهداء مقادیر قابل توجهی دستکش)و...،موفق به جذب مقادیر چشمگیری تجهیزات و ملزومات پزشکی از قبیل: دستگاههای سونوگرافی، اکوکاردیوگرافی، رادیولوژی، نوار قلب، ماشین بیهوشی، برانکارد،تخت بیمار و همچنین ملزومات مصرفی مثل آتل های ارتوپدی، ست سرم، انواع سرنگ،آنژیوکت، باندو گاز و...،به ارزش تقریبی یکصدو چهل میلیارد ریال گردید.دکتر شیرزادیان در ادامه برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت مدیریت متبوعش را به ترتیب تخلیه و انتقال تجهیزات مراکز آسیب دیده جهت مرمت و بکارگیری دوباره در بیمارستان صحرایی موقت، بازسازی بیمارستان آسیب دیده و برآورد و خرید تجهیزات نو جهت راه اندازی دوباره آنها عنوان نمود که این مهم در جلسه مدیریت بحران هیئت رئیسه دانشگاه مطرح و تصویب گردیده است که مرحله اول این برنامه به سامان رسیده است. مدیر تجهیزات پزشکی دانشگاه اظهار داشت با برنامه ریزی های انجام شده و در صورت ادامه روند حمایت های وزارت متبوع قادر خواهیم بود تا در کوتاهترین زمان ممکن به تجهیز و راه اندازی دوباره مراکز آسیب دیده مبادرت نمائیم.

 

نگران تامین تجهیزات و ملزومات پزشکی نیستیم

شیرزادیان

 نگران تامین تجهیزات و ملزومات پزشکی نیستیم

   مدیر تجهیزات پزشکی دانشگاه طی سخنانی به شرح عملکرد مدیریت متبوعش در خصوص تامین مایحتاج تجهیزات و ملزومات پزشکی مراکز درمانی شهرهای زلزله زده پرداخت. دکتر شیرزادیان گفت با پیگیری های شبانه روزی بعمل آمده و مساعدتهای وزارت متبوع و علی الخصوص جناب آقای رضایی مدیر کل بودجه معاونت امور درمان و تیم ایشان،جناب آقای دکتر مسائلی مدیر کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت و تیم ایشان، هیئت امناء صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران، شرکت های توزیع و تولیدی استانی و...، حدود سی میلیارد ریال تجهیزات پزشکی سرمایه ای از قبیل هشت دستگاه الکترو شوک، شانزده دستگاه مانیتورینگ علائم حیاتی، ده دستگاه ونتیلاتور، صد عدد برانکارد، یک دستگاه ماشین بیهوشی، صد عدد تخت بستری بیمار، سه دستگاه ماشین دیالیز، پنجاه عدد تشک بستری، یازده دستگاه ساکشن پرتابل و یک عدد چادر بادی ایزوله جهت اتاق عمل صحرایی و همچنین مقادیر چشمگیری ملزومات مصرفی همچون  انواع آنژیوکت،کیسه ادرار،انواع دستکش، انواع آتل، پنبه، انواع چسب، گاز استریل، انواع باند، انواع سرنگ، صفربند آنژیوکت،سونوفونی، ویبریل و...جذب گردید که در نوع خود کم نظیر می باشد. ایشان در ادامه افزود تیم هایی از کارشناسان تجهیزات پزشکی از ابتدای وقوع حادثه ضمن ارزیابی و کارشناسی لازم نسبت به برنامه ریزی و برآورد نیازهای تجهیزات و ملزومات پزشکی مراکز درمانی تابعه دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اقدام  و در حداقل زمان ممکن نسبت به تٱمین تجهیزات از طرق مختلف اقدام نموده و در اختیار مراکز درمانی قرار داده است

با تمام توان برای خدمات رسانی در حوزه تجهیزات پزشکی آماده ایم

اربعین

با تمام توان برای خدمات رسانی در حوزه تجهیزات پزشکی آماده ایم

 مدیریت تجهیزات پزشکی دانشگاه طی سخنانی با خبرگزاری تسنیم شرح کاملی از اقدامات بعمل آمده از سوی حوزه تحت مدیریتش را ارائه داد. ایشان پیش از هر سخنی فرا رسیدن ایام اربعین حسینی را به عموم مردم و مسلمانان تسلیت.

دکتر شیرزادیان در ادامه با توجه به انتخاب پایانه مرزی خسروی بعنوان یکی از مرزهای معین تردد زوار اعلام داشت، مدیریت تجهیزات پزشکی دانشگاه از مدتها قبل با برنامه ریزی، نیاز سنجی، برگزاری جلسات متعدد با مدیران مرتبط از جمله معاونت های درمان و توسعه مدیریت و منابع و بهداشتی، شبکه های بهداشت و درمان شهرستان های قصرشیرین، سرپل ذهاب و دالاهو اقدامات خود را آغاز نموده اند. مدیریت نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی دانشگاه گفت: به حول و قوه الهی تا پایان روز پنجشنبه مورخ 96/8/4 با تلاش شبانه روزی مدیریت و پرسنل تجهیزات پزشکی دانشگاه تجهیز مراکز هدف تقریبا" به بهترین نحو به انجام رسیده و پرسنل واحد نگهداشت مدیریت تجهیزات پزشکی بلافاصله نسبت به انجام نصب و راه اندازی آنها اقدام نموده و در شرف اتمام می باشند.دکتر شیرزادیان در پایان برخی از مهمترین اقدامات انجام شده توسط مدیریت تحت مسئولیتش را ارائه داد:

1- تجهیز 5 تخت ICU و CCU ، 2 تخت اتاق عمل ، 20 تخت بستری ، 5 تخت اورژانس جهت بیمارستان حضرت ابوالفضل العباس(ع) قصرشیرین با کمترین هزینه به طوریکه با توجه به محدودیت منابع مالی، پرسنل تجهیزات پزشکی با مراجعه به تمامی مراکز استان و بررسی های کارشناسی و شناسایی تجهیزات مازاد مراکز نسبت به انتقال تجهیزات به بیمارستان حضرتابوالفضل العباس(ع) قصرشیرین اقدام نمودند.لازم به ذکر است که برای راه اندازی بخش های مذکور به 20 میلیارد ریال تجهیزات نیاز بوده است.

2- تجهیز مراکز بهداشت و درمان شبکه های قصرشیرین، سرپل ذهاب، دالاهو و مراکز بهداشتی، درمانی خسروی و مراکز فوریت های پزشکی مستقر در پایانه مرزی خسروی با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد ریال.

3- دریافت تجهیزات پزشکی با اعتبار بالغ بر 7 میلیارد ریال که با حضور ریاست محترم، معاون محترم درمان و مدیریت محترم تجهیزات پزشکی دانشگاه در وزارت بهداشت و انجام رایزنی های فشرده با مدیریت بودجه وزارت متبوع صورت گرفت.

4- کمک به تجهیز بیمارستان صحرائی سپاه در کربلای معلی و اهداء رایگان نزدیک به 1 میلیارد ریال تجهیزات پزشکی از طریق رایزنی با شرکت های تجهیزات پزشکی.

5- برآورد و تامین ملزومات مصرفی جهت مراکز بهداشتی درمانی مستقر در دالاهو، سرپل ذهاب، قصرشیرین و خسروی و همچنین بیمارستان شهرستان های مذکور با اعتباری نزدیک به دو میلیارد ریال.

دکتر شیرزادیان در گفتگو با ایسنا مطرح کرد:

دکتر تورج شیرزادیان
مدیر تجهیزات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در گفت‌وگو با تسنیم
 استان کرمانشاه قطب درمانی غرب کشور و دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه جزو دانشگاه‌های تراز اول کشور است
تورج شیرزادیان در گفت‎وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه با اشاره به اقدامات صورت گرفته در حوزه مدیریت تجهیزات دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، اظهار داشت: با توجه به اینکه استان کرمانشاه قطب درمانی غرب کشور است باید تجهیز و تکمیل مراکز درمانی استان به‎صورت ویژه در دستور کار باشد.
مدیر تجهیزات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از اختصاص پنج میلیارد و 150 میلیون تومان اعتبار برای تجهیز مراکز درمانی استان کرمانشاه خبر داد و افزود: در 6 ماه گذشته تلاشهای فراوانی در جهت تکمیل و تجهیز مراکز درمانی شهر کرمانشاه و شهرستان‌های استان انجام شده است.
شیرزادیان از اختصاص سه میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار برای خرید تجهیزات کلینیک ویژه دانشگاه علوم پزشکی خبر داد و افزود: برای تکمیل تجهیز بیمارستان نو ساز سوختگی  کرمانشاه از محل منابع داخلی سه میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار اختصاص یافت.
وی با اشاره به عملکرد مطلوب مدیریت تجهیزات پزشکی در طول یکسال گذشته و رشد کمی و کیفی این حوزه، عنوان کرد: جایگاه سوم کشوری در حوزه تجهیزات و ملزومات کشوری نشان‎دهنده عزم جدی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه برای توسعه کمی و کیفی شاخصهای مختلف سلامت است.
مدیر تجهیزات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از ارزیابی عملکرد سالیانه حوزه‌های مختلف دانشگاه بر اساس شاخص‌های روشن و قابل اندازه‌گیری که مبتنی بر واقعیت است خبر داد و افزود: در حوزه معاونت تجهیزات پزشکی شاخص‌هایی مانند نحوه تأمین تجهیزات پزشکی، کیفیت و اصالت کالا، خدمات پس از فروش و بازرسی و نظارت در نظر گرفته می‎شود.
شیرزادیان با اشاره به تشکیل 55 کمیته ویژه خرید تجهیزات و ملزومات پزشکی در یکسال گذشته، بیان کرد: همه مکانیزم‌های خرید و تأمین تجهیزات پزشکی تحت نظارت قرار داشته و قراردادهایی با بهترین شرکتهای تولید تجهیزات پزشکی منعقد و خرید کالا با بالاترین اطمینان انجام می‎شود.
وی با بیان اینکه نظارت بر تجهیزات پزشکی و پایش آنها (PMC) که اصالت کالا را نشان می‎دهد برای اولین بار در کرمانشاه انجام می‌شود، گفت: در قالب طرح نیمه متمرکز نیز صرفه‎جویی مطلوبی صورت گرفته است به طور مثال در قالب طرح نیمه متمرکز ملزومات پزشکی حدود 2 میلیارد تومان و در بحث دارو نیز 16 میلیارد تومان جایزه کالایی گرفته شده است.
مدیر تجهیزات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از خرید 140میلیارد تومان تجهیزات سرمایه‌ای از ابتدای طرح تحول سلامت در استان کرمانشاه خبر داد و افزود: در پرداخت بدهی شرکت‌های طرف قرارداد با دانشگاه علوم پزشکی سعی گردیده تا به جهت حمایت از اشتغال استان، شرکت‌های بومی در اولویت قرار گیرند.
شیرزادیان از راه‌اندازی مرکز «تشخیص سکته» بیمارستان امام رضا(ع) تا پایان سال جاری خبر داد و گفت: این مرکز با تجهیزات منحصر به فرد و با 16 میلیارد تومان اعتبار به عنوان اولین مرکز در غرب کشور به بهره‌برداری می‌رسد.
وی با بیان اینکه 15 میلیارد تومان تجهیزات تخصصی و تشخیصی برای استان کرمانشاه در سال جاری اختصاص یافته است، بیان کرد: 24 مورد بازدید از مراکز درمانی دولتی طرح تحول نظام سلامت و بازدید از مراکز شنوایی سنجی و مطب‎های دندانپزشکی از جمله اقدامات این معاونت در طول 6 ماه گذشته است.